Circular Economy, ITAD, Procesy i Ekologia, Recycling, Skup Komputerów, Skup Laptopów, Skup Sprzętu IT, Usuwanie Danych, Wsparcie CSR, Wykupy Pracownicze

Recykling czy ITAD?

Masz zbędny sprzęt IT i jedyne co przychodzi Ci do głowy to wyszukać firmę, która go zutylizuje? Jest inny sposób, dzięki któremu możesz odzyskać aktywa finansowe zamrożone w nieużywanym już sprzęcie.

Wybierz ITAD

Najprościej rzecz ujmując ITAD to skrót od IT Asset Disposal. Jest to proces, pozyskania, oceny, odnowienia i ponownego wprowadzenia sprzętu IT do obrotu. Natomiast rzeczy nienaprawialne zostają poddane tradycyjnej metodzie recyklingu, który może być ostatecznością.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, urzędy, jednostki edukacyjne, serwisy oraz wszystkich, którzy posiadają większą ilość zbędnego sprzętu.

Co możesz sprzedać?

Odkupujemy od podmiotów gospodarczych m.in. komputery stacjonarne, laptopy, telefony, monitory, tablety, akcesoria komputerowe, serwery, macierze dyskowe i osprzęt telekomunikacyjny.

Skup sprzętu IT – jak wygląda proces?

  • lista przedmiotów i wycena
  • logistyka
  • diagnoza
  • zakończenie procesu

Kasowanie danych

Skutecznie skasujemy dane z Twoich nośników Do tego procesu wykorzystujemy najnowsze rozwiązania, gwarantujące bezpieczeństwo i poufność całej procedury.

Wykupy pracownicze sprzętu IT

Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy mieli szansę wykupienia firmowego sprzętu na własny użytek, możemy pomóc w zorganizowaniu całego procesu.

Wsparcie działań CSR

Odnawianie komputerów i smartfonów na cele charytatywne. Z nami cały proces przyniesie Ci wiele satysfakcji.

Poznaj nasze usługi bliżej. Odwiedź naszą stronę internetową. Włącz się do Circular Economy – oszczędzaj czas, redukuj wydatki, bądź ekologiczny.

Related Posts