Circular Economy, iPhone dla Biznesu, Sprzedaż Odnowionego Sprzętu IT

iPhone w dobrym środowisku biznesowym

iPhone’y to jedne z najchętniej wybieranych marek telefonów dla firm. Apple praktycznie raz na rok wprowadza na rynek nowe modele swoich smartfonów. Jednak to nie znaczy, że potrzebujesz zupełnie nowego urządzenia dla swoich pracowników, gdy nadejdzie czas na aktualizację modelu. Bardziej sensowny może być wybór profesjonalnie odnawianych iPhone’ów. Jednak to, co i gdzie kupujesz, to ważne kwestie, które musisz brać przy każdym zakupie telefonu. Oto jak bez obaw kupować urządzenia z drugiej ręki i zrobić niezły biznes na odnawianych iPhone’ach.

Nie lubisz przepłacać, a odnowione wcale nie znaczy gorsze?
Też tak myślimy. Właśnie dlatego dbamy o to, by Twój kolejny zakup był przemyślany i bezpieczny – zapraszamy do zapoznania się z nową marką należącą do ZM Holding Sp. z o.o.

HokoLab®

iPhone odnowiony przez HokoLab®

W HokoLab®cenimy odpowiedzialnych konsumentów i chcemy dostarczyć im to, co najlepsze. Odnowione przez naszych specjalistów iPhone’y są gwarancją jakości i technicznej sprawności, nieosiągalnej w świecie telefonów z drugiej ręki.

Jak wygląda profesjonalna odnowa iPhone’a?

Wszystkie iPhone’y, które trafiają do profesjonalistów na odnowienie są traktowane z największą starannością – najlepiej laboratoryjną.

Poniżej dowiesz się jak jest w HokoLab.

Krok 1. Weryfikacja źródła. Zanim przyjmiemy dany sprzęt do odnawiania, najpierw sprawdzamy jego oryginalność i historię. Kiedy pozyskujemy telefony, wnikliwie analizujemy, czy są to modele prosto od Apple lub autoryzowanych sprzedawców. Niestety, dziś coraz łatwiej o podróbki, które bardzo dobrze odwzorowują pierwotne egzemplarze. Dlatego naszym priorytetem jest zbadanie oryginalności przyjmowanych iPhone’ów, by w Twoje ręce trafił tylko prawdziwy produkt Apple.

Krok 2. Ocena telefonu. Wszystkie iPhone’y poddajemy szczegółowej ocenie pod względem wizualnym oraz technicznym. Smartfon musi być w na tyle dobrym stanie, by po odnawianiu nie odbiegał wizualnie i sprawnościowo od nowego.

Krok 3. Wieloetapowy proces odnowy. Podczas licznych prac eksperci HokoLab sprawdzają wszelkie moduły, instalują najnowsze wersje systemów operacyjnych, dokładnie czyszczą zarówno wnętrze, jak i część zewnętrzną iPhone’a, nie zapominając o dezynfekcji, a wszystko po to, aby telefon cieszył jak nowy.

Krok 4. Przypisanie klasy. Po dokładnym odświeżeniu przypisujemy telefon do jednej z trzech klas: jak nowy / bardzo dobry / dobry. Dzięki temu wybór iPhone’a jest dla Ciebie łatwiejszy.

Krok 5. Kontrola jakości. Każde urządzenie, które poddajemy procesowi odnowienia, przechodzi przez ponad 130 punktów kontrolnych. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz precyzyjnie sprawdzony produkt.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, bezpiecznie usuwamy także wszelkie dane z iPhone’a, które mógł pozostawić poprzedni właściciel. Tak więc otrzymujesz telefon, z którym możesz zacząć biznesową przygodę od nowa. W przypadku niektórych odnowionych iPhone’ów aktualizujemy oprogramowanie do najnowszej wersji systemu operacyjnego, który może obsługiwać dany model telefonu.

Podsumowując, zanim odnowiony iPhone trafi do Twoich rąk, przechodzi:

  • weryfikację źródła pochodzenia,
  • ocenę stanu wizualnego i technicznego,
  • kompleksowy proces odświeżenia,
  • przypisanie do jednej z trzech klas jakości (jak nowy / bardzo dobry / dobry),
  • kontrolę jakości aż w 130 punktach kontrolnych.

iPhone jak nowy, czyli biznesowa jakość od HokoLab®

W HokoLab® odnowione iPhone’y klasyfikujemy w trzech kategoriach. Klientom biznesowym polecamy w szczególności klasę „JAK NOWY”, która odznacza się najwyższą jakością odnowionych smartfonów Apple. Jeśli w Twojej firmie doceniane są najwyższe standardy estetyczne, to właśnie ta opcja jest najlepsza. Stan techniczny takiego modelu jest znakomity, wręcz nie odbiega od nowego egzemplarza. iPhone został poddany wieloetapowym testom diagnostycznym przeprowadzonym przez nasz zespół ekspertów. Jego bateria ma 100% wydajności.

Ponadto pod względem wizualnym niewiele różni się od nowego produktu Apple. Może posiadać delikatną, pojedynczą ryskę na obudowie bądź ekranie, ale są to zmiany niezauważalne na pierwszy rzut oka i w zasadzie możliwe do „wyhaczenia” także w zupełnie nowych iPhone’ach po zaledwie kilku dniach normalnego użytkowania. Aby dotrzymać profesjonalnego wykończenia w każdym calu, odnowiony telefon:

  • znajduje się w pudełku HokoLab®,
  • ma kabel do ładowarki USB,
  • posiada igłę do otwierania tacki karty SIM.

Odnowiony iPhone wspieraj eko trendy z HokoLab®

Jeśli Twoja firma uwzględnia w swoich działaniach czynniki ekologiczne i robi wszystko, aby promować ducha idei zero waste, to zakup odnowionych iPhone’ów na telefony firmowe jest najlepszym rozwiązaniem. Nie tylko wspierasz gospodarkę o obiegu zamkniętym (circular economy), ale także promujesz eko trendy. Jeśli wpiszesz te działania w firmową politykę i pochwalisz się nią przed innymi, możesz mieć pewność, że Twoja firma będzie postrzegana jako ekologiczna i odpowiedzialna jednostka, która ofiarowuje naturze najpiękniejszy prezent – minimalizowanie ilości odpadów i śladu węglowego.

Odnowione iPhone’y to także spore oszczędności dla samej firmy. Wyposażenie kilkudziesięciu, kilkunastu czy nawet tylko kilku pracowników w nowe modele telefonów, to wydatek nawet miesięcznych zysków firmy. Nie każde przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na taką rozrzutność, zwłaszcza gdy jest nowe na rynku lub ma trudną sytuację finansową. Dlatego zakup smartfonów po gruntownej refabrykacji jest tańszym rozwiązaniem, które na pewno nie zrujnuje firmowego budżetu.

Jeśli więc zależy Ci na zakupie telefonów do firmy, nie bój się skorzystać z odnawianych smartfonów. Dzięki starannemu podejściu do tematu, w HokoLab® oferujemy Ci najwyższą jakość produktów Apple, które nie różnią się wiele od salonowych egzemplarzy, są lepsze od używanych, ale wciąż tańsze niż nowe. Twoja firma oszczędzi, a pracownicy wyposażeni w najlepsze odnowione iPhone’y będą długo cieszyć się ich jakością.

Related Posts