Sprzęt elektroniczny z klasą

Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie DLA BIZNESU I DLA DOMU

Laptopy

Konfigurujemy pod konkretną specyfikację lub proponujemy własne rozwiązania. Tylko legalne systemy operacyjne.

Komputery

PC najlepszych marek. Oferujemy również kompletne zestawy – komputer, monitor, klawiatura i myszka. Gwarancja do 24 miesięcy.

Urządzenia mobilne

Telefony i tablety marek Apple, Samsung i Google ułatwiające pracę i stały kontakt ze wszystkimi pracownikami.

Akcesoria

Myszki, klawiatury, słuchawki, kamery, projektory i inne elementy peryferyjne znanych producentów: Logitech, Razer, Lenovo, Creative.

Marka Vedion, istniejąca na rynku od 2008 roku, zajmuje się sprzedażą odnowionego, poleasingowego i nowego sprzętu komputerowego: laptopów, PC, smartfonów, tabletów i urządzeń peryferyjnych wiodących producentów, m.in: Dell, Apple, Lenovo, HP, Samsung, Razer czy Logitech.

Laptopy najlepszych producentów

Odwiedź nasz sklep internetowy. Wybieraj spośród najlepszych marek. W praktycznie dowolnej konfiguracji. Zawsze służymy pomocą.
PRZEJDŹ DO SKLEPU

Komputery stacjonarne

PC - najlepsze jednostki do pracy i rozrywki. W ofercie również AIO i gotowe zestawy zawierające miedzy innymi: monitor, klawiaturę i myszkę. Wszystko to z legalnym systemem.
SPRAWDŹ

Najlepsze akcesoria

Słuchawki, myszki, klawiatury oraz inny sprzęt IT ułatwiający pracę i rozrywkę. W ofercie również akcesoria gamingowe.
SPRAWDŹ

Vedion jest prekursorem sprzedaży produktów refurbished (odnowionych) w Polsce. Wieloletnia obecność na rynku wiąże się z wysoką jakością oferowanych produktów i usług.

Jesteśmy obecni w największych kanałach sprzedaży, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Posiadamy salony stacjonarne w Warszawie oraz Krakowie.Każde urządzenie znajdujące się w sprzedaży naszej marki przechodzi serię szczegółowych testów diagnostycznych, mających na celu weryfikacje techniczną i wizualną.

Urządzenia poleasingowe w kilku klasach jakości spełniają oczekiwania klientów o różnych potrzebach użytkowych.

 

Marka VEDION sukcesem spółki ZM Holding

Dzięki jasnej misji oraz stałemu rozwojowi, zostaliśmy ponownie wyróżnieni tytułem „Diamenty Miesięcznika Forbes”

Sami jesteśmy najlepszym przykładem budowania biznesu zgodnie z Circular Economy – od początku po dzień dzisiejszy pracując na odnowionym sprzęcie, a to już ponad 12 lat. Zaoszczędzone dzięki temu aktywa finansowe inwestujemy w nasz rozwój i technologię.

Wszystko po to, by współpraca z nami sprawiała każdemu dużo satysfakcji i była źródłem najlepszych rozwiązań.

Oszczędność nawet do 80%
Sprzęt IT wiodących producentów
Gwarancja do 24 miesięcy
Profesjonalna obsługa

Skontaktuj się z nami | telefon: 450 004 004

  Damian Ponikowski

  Dyrektor Handlowy
  Dane kontaktowe:

  dponikowski@vedion.pl

  +48 666 658 581

  Nasze salony

  VEDION Warszawa

  Stanisława Kulczyńskiego 2, 02-777 Warszawa

  Nasze marki

  Oferta marki Vedion jest skierowana do prywatnych użytkowników, instytucji a także właścicieli przedsiębiorstw. Kupując poleasingowy sprzęt komputerowy przygotowany przez naszych specjalistów możesz zyskać wysokiej klasy urządzenie w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie wesprzeć środowisko naturalne.

  Szeroki wybór sprzętu oraz możliwość konfiguracji zgodnie z wymogami danej placówki edukacyjnej. Bezpłatna pomoc techników oraz udział opiekuna handlowego na każdym etapie współpracy.

  Wszystkie urządzenia dostępne w ofercie vedion.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży w Warszawie i Krakowie, są w pełni sprawnym, bezpiecznym i będącym wysokiej jakości sprzętem najpopularniejszych firm, takich jak: Apple, Dell, HP, Lenovo, Logitech czy Samsung.

  12
  Lat na rynku
  220000
  Zadowolonych klientów
  511
  Obsłużonych placówek
  40
  Specjalistów

  Warto przeczytać

  hurtownia sprzętu komputerowego sky-shop vedion business

  Dlaczego warto zintegrować sklep z hurtownią sprzętu IT?

  Vedion Business to hurtownia sprzętu komputerowego i elektroniki marek takich jak Apple, Dell, Lenovo, HP czy Logitech. Nasze produkty oferujemy m.in. sklepom internetowym oraz firmom prowadzącym sprzedaż na Allegro, Amazon czy w innych kanałach - ró...

  Czytaj dalej