Hurtownia Sprzętu IT, Hurtownia Sprzętu Komputerowego, Integracja Vedion Sky-Shop, Integracje z Hurtownią, Sprzedaż Odnowionego Sprzętu IT

Jak działa integracja sklepu z hurtownią?

Prowadzenie sklepu internetowego w zdecydowanej większości przypadków oznacza współpracę z hurtownią. Dotyczy to zwłaszcza branży elektronicznej czy IT, gdzie tak naprawdę prym wiedzie kilka znanych marek.

Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że współpraca z hurtownią może być łatwa i w pełni zautomatyzowana. Wszystko za sprawą integracji dostarczanej przez  naszego partnera – platformę sklepów internetowych Sky-Shop.

Dowiedz się, na czym dokładnie polega takie rozwiązanie!

Czym jest integracja sklepu z hurtownią?

Integracja sklepu z hurtownią to mechanizm, który umożliwia automatyczne pobieranie i aktualizowanie danych udostępnianych przez hurtownię. 


Integracja Sky-Shop z Vedion jest wbudowana w oprogramowanie i dostępna od razu po jej aktywacji. Oznacza to, że nie musisz czekać kilku tygodni na stworzenie połączenia pomiędzy naszą ofertą a Twoim sklepem internetowym. Produkty wraz ze zdjęciami i wszystkimi danymi pojawią się w panelu administracyjnym sklepu po kilku kliknięciach, w zaledwie kilka minut!


Co to oznacza w praktyce? Raz na zawsze zapomnisz o żmudnym i czasochłonnym wprowadzaniu danych do sklepu!

Oczywiście integracji możesz używać nie tylko prowadząc e-sklep, ale także sprzedając w innych kanałach – np. na Allegro.

Kiedy warto skorzystać z integracji sklepu z hurtownią?

Z integracji z hurtownią warto skorzystać w dwóch przypadkach:


 1. Pozyskujesz produkty od zewnętrznego dostawcy i zajmujesz się ich magazynowaniem. 


Integracja pozwoli Ci na automatyczne pobranie produktów do sklepu (wraz z ich danymi) za pomocą kilku kliknięć. Oznacza to, że nie będziesz tracić czasu na ich ręczne wgrywanie do systemu. 


Dotyczy to oczywiście nie tylko momentu zakładania sklepu, ale także kolejnych etapów jego prowadzenia. W naszej hurtowni bardzo często pojawiają się nowości, które dzięki integracji wygodnie pobierzesz do swojego sklepu.


 1. Prowadzisz sprzedaż w dropshippingu. 


W takiej sytuacji integracja jest wręcz niezbędna. Dropshipping zakłada bowiem ścisłą współpracę z naszą hurtownią. W takim modelu to po naszej stronie leży wysyłka i magazynowanie towarów, podczas gdy Ty zajmujesz się rozwojem swojego sklepu, marketingiem i obsługą zamówień. 


Sprzedaż w takim modelu jest możliwa właśnie dzięki integracji z hurtowniami, która 

zapewnia automatyczną aktualizację stanów magazynowych oraz szereg innych funkcji, niezbędnych w dropshippingu.

Jakie korzyści dla Twojego biznesu oznacza taka integracja?

Sky-Shop posiada autorski moduł integracji z hurtowniami, który należy do jednego z najbardziej zaawansowanych na polskim rynku e-commerce. Oferuje on między innymi:


 • automatyczne pobieranie produktów wraz ze zdjęciami i parametrami z hurtowni,
 • automatyczną aktualizację stanów magazynowych oraz cen do 12x na dobę,
 • automatyczne ustalanie narzutu,
 • wybór importowanych do sklepu produktów np. na podstawie kategorii bądź producenta,
 • zaawansowana konfiguracja integracji np. poprzez: reguły marż czy reguły dostaw,
 • wsparcie techniczne od Sky-Shop.

Jak zintegrować swój sklep z hurtownią Vedion?

To bardzo łatwy proces. Zacznij od założenia sklepu w Sky-Shop.pl. Następnie:


 1. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać dane dostępowe oraz plik produktowy w formacie XML lub CSV.

 2. Wybierz naszą hurtownię (Vedion) w panelu administracyjnym Sky-Shop. Pamiętaj, aby wcześniej aktywować modułu integracji z hurtowniami.

 3. Wprowadź dane do logowania oraz plik produktowy w odpowiednim miejscu w panelu.

 4. Skonfiguruj integrację zgodnie ze swoimi potrzebami.

Podsumowanie

Integracja z hurtownią to dziś podstawowe narzędzie e-sprzedawcy, który chce oferować swoim klientom towary od uznanych producentów. Możesz z niego korzystać współpracując z Vedion, co pozwoli Ci sprzedawać w dropshippingu lub po prostu ułatwi prowadzenie tradycyjnego sklepu internetowego.


W razie dodatkowych pytań co do integracji doradcy Sky-Shop pozostają do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nimi na info@sky-shop.pl.

Related Posts