Zero VAT i redukcja kosztów do 80%

Zapraszamy do współpracy wszystkie jednostki edukacyjne. Szkoły podstawowe, średnie, uczelnie wyższe oraz inne placówki publiczne i prywatne.

Oszczędność nawet do 80%
Sprzęt IT wiodących producentów
Gwarancja do 24 miesięcy
Profesjonalna obsługa

Szeroka oferta sprzętu elektronicznego z gwarancją do 24 miesięcy

Laptopy

Laptopy, które świetnie sprawdzą się jako mobilne stacje robocze dla nauczyciela i ucznia. Konfigurujemy pod konkretną specyfikację lub proponujemy własną. Tylko legalne systemy operacyjne.

Komputery

PC najlepszych producentów. Oferujemy pojedyncze jednostki komputerowe, aio, monitory oraz kompleksowo wyposażamy całe pracownie komputerowe. Wszystko zgodnie ze specyfikacją klienta.

Urządzenia mobilne

Telefony i tablety marek Apple, Samsung i Google ułatwiające pracę i stały kontakt ze wszystkimi pracownikami. Dla jednostek edukacyjnych polecamy w szczególności wielozadaniowe tablety.

Akcesoria

Myszki, klawiatury, słuchawki, kamery, projektory i inne elementy peryferyjne znanych producentów: Logitech, Razer, Lenovo, Creative. Świetne uzupełnienie każdego stanowiska pracy i nauki.

Edukacja to różne potrzeby

Laptopy najlepszych producentów

Odwiedź nasz sklep internetowy. Wybieraj spośród najlepszych marek. W praktycznie dowolnej konfiguracji. Zawsze służymy pomocą.
PRZEJDŹ DO SKLEPU

Komputery stacjonarne

PC - najlepsze jednostki do pracy i rozrywki. W ofercie również AIO i gotowe zestawy zawierające miedzy innymi: monitor, klawiaturę i myszkę. Wszystko to z legalnym systemem.
SPRAWDŹ

Najlepsze akcesoria

Słuchawki, myszki, klawiatury oraz inny sprzęt IT ułatwiający pracę i rozrywkę. W ofercie również akcesoria gamingowe.
SPRAWDŹ

Marka Vedion, istniejąca na rynku od 2008 roku, zajmuje się sprzedażą odnowionego, poleasingowego i nowego sprzętu komputerowego:  laptopów, PC, smartfonów, tabletów i urządzeń peryferyjnych wiodących producentów m.in: Dell, Apple, Lenovo, HP, Samsung, Razer czy Logitech.

Laboratoria Przyszłości – dotacje dla szkół

Więcej niż miliard złotych.

Realne pieniądze na poszerzanie kompetencji uczniów. Przeczytaj, w co dokładnie będą lokowane dotacje i jakie kryteria musi spełnić placówka edukacyjna, aby uzyskać środki finansowe.

Dla kogo dotacja i ile wynosi? Na co można przeznaczyć dofinansowanie z programu?

Co jest obowiązkowym wyposażeniem? Jaki procent wydatków na sprzęt pokryje program?

Jak zgłosić szkołę do projektu i kiedy to zrobić? Ważne terminy. Sprawdź też proste podsumowanie warunków.

Niewystarczający budżet, a realizacja celu?

Dobieramy sprzęt realnie dopasowany do oczekiwań i wymagań jednostki. Pomogliśmy setkom placówek oświatowych w kompleksowym wyposażeniu w sprzęt komputerowy.

W stale rozwijającej się dobie komputeryzacji zróżnicowane placówki edukacyjne coraz chętniej pozyskują komputery. Obecnie trudno wyobrazić sobie nowoczesną szkołę, która stawiałaby na komfort i wygodę uczących się i pracujących w niej osób, a która nie posiadałaby takiego urządzenia stacjonarnego. Koszt zakupu kilkudziesięciu, czy nawet kilkuset jednostek, może okazać się przytłaczający. Dlatego warto zainwestować w korzystne cenowo i dobre jakościowo odnowione komputery dla szkół. 

Dzięki szerokiej współpracy naszej firmy z urzędami, korporacjami i lokalnym biznesem, stwarzamy możliwość dodatkowego wsparcia dla jednostek edukacyjnych.

Ułatwiamy jednostkom edukacyjnym wcielanie w życie praktycznego podejścia do kwestii ekologii

To właśnie wybór elektroniki odnowionej, wpływa pozytywnie na środowisko naturalne i jest jedną z bardzo dobrych praktyk gospodarności środkami finansowymi szkoły.

Wspólnie przedłużajmy cykl życia produktów i bądźmy przykładem dla kolejnych pokoleń.

Wyprodukowanie nowego laptopa wymaga zużycia potężnych zasobów naturalnych, w tym m.in. wody, energii czy rzadkich metali.

Proces ten odpowiada również za wysokie poziomy emisji dwutlenku węgla.

Wszyscy powinniśmy postępować zgodnie z założeniami Circular Economy – skupić się na ponownym wykorzystaniu urządzeń IT zamiast produkcji kolejnych.

Korzyści - sprawdź wszystkie 9 punktów

Wybrani klienci

Skontaktuj się z nami

Damian Ponikowski

Dyrektor Handlowy
Dane kontaktowe:

dponikowski@vedion.pl

+48 666 658 581

Paweł Liśkiewicz

Opiekun Klienta Biznesowego
Dane kontaktowe:

pliskiewicz@vedion.pl

+48 508 100 696

  Dołącz do EKOskarbonki

  To projekt, dzięki któremu placówki edukacyjne, nauczyciele, rodzice, uczniowie oraz biznes, wspólnie dążą do ograniczenia wydatków na sprzęt komputerowy i elektronikę oraz czynnie wspierają ochronę środowiska, nie tylko ideologicznie.

  Jak sama nazwa projektu wskazuje, chodzi tu o wzajemną pomoc i jak najlepsze wykorzystanie potencjału jaki daje nam zamknięty obieg dóbr.

  Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

  12
  Lat na rynku
  220000
  Zadowolonych klientów
  511
  Obsłużonych placówek
  40
  Specjalistów

  VEDION Warszawa

  Stanisława Kulczyńskiego 2, 02-777 Warszawa

  Warto przeczytać

  hurtownia sprzętu komputerowego sky-shop vedion business

  Dlaczego warto zintegrować sklep z hurtownią sprzętu IT?

  Vedion Business to hurtownia sprzętu komputerowego i elektroniki marek takich jak Apple, Dell, Lenovo, HP czy Logitech. Nasze produkty oferujemy m.in. sklepom internetowym oraz firmom prowadzącym sprzedaż na Allegro, Amazon czy w innych kanałach - ró...

  Czytaj dalej